İLKNUR DENİZLİ AK PARTİ İZMİR BİRİNCİ BÖLGE 4. SIRA ADAYI

Aslen ilçemiz Gökpınar köyünden olup,Emekli Asb. Hüseyin Denizli’nin oğlu,Gazetemiz kurucusu Ali Rıza Günaydın ve Gazetemiz editörü Ahmet Günaydı’ın yeğeni ,TRT’de 25 yıldır prodüktörlük yapan Yavuz Denizli’nin eşi İlknur Denizli Adalet ve Kalkınma Partisinden İzmir 1. Bölge 4. sıra milletvekili adayı oldu.

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İlknur Denizli’ye 12 Haziran 2011 günü yapılacak seçimlerde başarılar diliyoruz.

Halen aynı bölgede Ak Partinin 5 milletvekili bulunuyor.

BİYOGRAFİSİ:12.10.1964’te İzmir de doğdu. Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği bölümü mezunu olan Denizli, 1986’lı yılların başında TRT de iş hayatına adım attı. 1993 yılında hizmet sektöründe çalışan Denizli, 1999 yılından itibaren de sanayici olarak iş hayatının içinde bulundu. Bu yıllar içinde sivil toplum örgütleriyle ilgili çalışmalarına da devam eden Denizli, çocuk, genç ve kadınlara yönelik birçok projede yer aldı.1997 yılında İZSİAD’a (İzmir sanayici ve İş adamları Derneği) üye olan Denizli 19 Şubat 2005 tarihinde Türkiye’nin ilk kadın Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu başkanı seçildi. 2006 yılında yine bir ilk olan gönüllü iş adamları dernekleri konfederasyonu Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’na (TÜRKONFED) Batı Anadolu ve Akdeniz Bölgelerini temsilen yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. TÜRKONFED’in 2007 boyunca ana teması “İş Gücünde Kadın” çalışmalarının koordinasyonunu ve başkanlığını yürüttü. Anadolu’da birçok girişimci ve iş kadını derneğinin kurulmasına öncülük etti. Halen TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Dünyasında kadın komisyonu başkanlığına devam etmektedir.2009 yılında İzmir Sanayici ve İşadamları Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na tekrar seçilen Denizli, halen bu görevi yürütmektedir. Denizli halen İzmir Sanayici ve İşadamları Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. İlknur Denizli evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.