Amasya İtimat

ZİYA KILIÇ SİGORTA FİRMASI TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

Değerli Müşterimiz,


Sigortacı olarak, sizlere finansal koruma ve güven sağlamak için buradayız. Amacımız, sizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına almak ve olası risklere karşı hazırlıklı olmanıza yardımcı olmaktır.

Biz, sigorta poliçeleri aracılığıyla sizlere çeşitli alanlarda koruma sağlıyoruz:

  • Hayat Sigortası: Sevdiklerinizi maddi olarak korumak ve geleceklerini güvence altına almak için hayat sigortası poliçeleri sunuyoruz.
  • Sağlık Sigortası: Beklenmedik sağlık sorunlarına karşı mali yükü hafifletmek ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişimi sağlamak için sağlık sigortası çözümleri sunuyoruz.
  • Araç Sigortası: Araçlarınızı çeşitli risklere karşı korumak için kapsamlı araç sigortası poliçeleri sunuyoruz.
  • Konut Sigortası: Evlerinizi yangın, hırsızlık, sel gibi risklere karşı korumak için konut sigortası çözümleri sunuyoruz.
  • İşletme Sigortası: İşletmelerinizi iş kayıpları, hırsızlık, yangın gibi risklere karşı korumak için işletme sigortası poliçeleri sunuyoruz.

Sizlere en uygun sigorta çözümlerini sunmak ve sizinle uzun vadeli bir iş birliği kurmak için buradayız. Sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza uygun bir sigorta planı oluşturmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,
ZİYA KILIÇ SİGORTA

İletişim: 05419396931
Adres: Eski Buğday Pazarı, Taşova Meydanı

İlçemizde faaliyete geçen “Ziya Kılıç Sigorta” firmasının açılış töreni 27 Ocak 2023 Cuma günü gerçekleştirildi.
Eski Buğday pazarı meydanında saat 14.30’da başlayan açılışa: Kaymakam  Ahmet Gökcecik, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri  ile birlikte vatandaşlar katıldı.
Başkan Öztürk’ün konuşması ve Ahmet Cansız’ın duasından sonra katılımcılara ikram sunuldu.
“Ziya Kılıç Sigorta” firması sahibi Ziya Kılıç’ı kutluyor, hayırlı olsun dilekleriyle birlikte bol, bereketli kazançlar temenni ediyoruz.

Yorum Ekle