Amasya İtimat

SEYHAN RESTORANT TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

Karamuk Alabalık Tesisleri İşletmesinin sahibi Kenan Seyhan ve oğlu Mert Seyhan’ın açtığı, daha önce Uğur Kafe olarak hizmet veren Seyhan Restorant törenle hizmete girdi.

15 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 12.45’de başlayan açılışa; Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Temiz,  Ak Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ömer Özalp, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Volkan Önal, İl Genel Meclisi üyesi: Deniz Sümer, Ak Parti  Belediye Başkan aday adayı Abidin Özcan, TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Lezzet ve hesaplı fiyatın buluştuğu 2 katlı ferah bir ortamda yemek yiyip dinlenebileceğiniz SEYHAN RESTORANTTA; Tereyağda Alabalık, Akçaabat Köfte, Çorba, Tavuk ve Tavuk Izgaranın yanısıra, her türlü pide çeşitleri, Lahmacun, Kıymalı, çökelikli börek çeşitleri, Simit & Poğaça  türleri, Baklava ve kuru pasta çeşitleri  bulunuyor.

Yeşilırmak mahallesi, Kadir Torun caddesi No 11/1 (Torunoğlu elektrik karşısı) adresinde faaliyete geçen yeni iş yerinin ilçemize hayırlı olmasını dileriz.

Yorum Ekle