SAĞOL KAYMAKAM BEYİM ÇOK SAĞOL…

    İlçemize atandığı günden  her gününü  halkın  sorunlarına  yakın ilgi gösteren,her gün yeni bir proje ile güne başlayan Kaymakam İbrahim Halil  Şivgan, şimdide mahalle halkının  sorunlarını  ev ziyaretleri yaparak yerinde dinliyor.


     İlçemiz de bir ilki gerçekleştiren Kaymakam ŞİVGAN ;Taşova Merkezde bulunan mahalleleri tek tek dolaşarak vatandaşlarımızın sorunlarını isteklerini dinledi. Öncelikle gıda sağlık ve eğitim yardımı olmak üzere birçok vatandaşımıza yardımla bulunan ilçe kaymakamı  İbrahim Halil Şivgan küçük çocukları da unutmadı, hediyeler vererek çocukları sevindirdi.

          Kaymakam  İbrahim Halil Şivgan, yaptığı açıklamada “ Her fırsatta ihtiyaçları olan vatandaşlarımızla birlikte olmaktan evlerinde misafiri olmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurarak ihtiyaç duydukları yardımların en kısa sürede ihtiyaçları oranda kendilerine verileceğini  söyledi.ihtiyaçları oranında yardım etmek yardımları ulaştırmak için gerekli tüm çalışmaları yaptıklarını bu yardımların daha eşit ve adaletli şekilde dağıtılması için bilgi havuzu oluşturulma çalışmalarının başladığını Sosyal Yardımlara muhtaç vatandaşlarımızın gerek duyulan verilerin bilgilerin çok yakın bir sürede güncel olarak ilçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında bulunacağını “ belirti.


      Kaymakam Halil İbrahim Şivgan ve İl Genel Meclisi Üyesi Gönül Hayti Özkan’nın  yaptığı son derece yerinde olan bu ziyaretler , mahalle halkını sevindirirken , sorunlarının   çözümünde  ışık tutacağını umuyor teşekkür ediyoruz.


                  CHA-TAŞOVA GAZETESİ 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.