OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİKLERİ RESİM ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri Resim Ödülleri

İlçemizde her yıl yapılan “Okulöncesi Eğitim Şenlikleri” Soma’da şehit olan işçiler nedeni ile eğlence dışındaki okul öncesi eğitim etkinlikleri devam ediyor.

Bu kapsamda öğrencilere Belediye Düğün Salonunda “Çılgın Hırsız” adlı animasyon film izlettirildi. Ayrıca “Ailem ve Ben” ile “Hayalimdeki Oyun Bahçesi” konularında yapılan resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’in makam odasında düzenlenen bir törenle ödülleri verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer “Amacımız okul öncesi eğitimin önemini ve farkındalığını benimsetmek ve aynı zamanda çocuklarımızın becerilerini geliştirmektir” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberSOLİNGEN ŞEHİDLERİ ANILDI
Sonraki haber30 MART’TAN SONRA
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.