AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI SALİH SÖYLER İLÇE TEŞKİLATI İLE BULUŞTU

 

AK Parti Aday ADAYI Salih Söyler ilçe yönetimi ile Çamlık Restaurantta bir araya geldi.

30 Mart 2014 Mahalli  idareler seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adayı   Emekli Albay Salih Söyler  23 Aralık 2013  Pazartesi günü saat 18.30 da Çamlık Restauranta  AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı  ve yönetimi ile buluştu. Belediye Başkan Aday adayı Salih Söyler  yaptığı konuşmada ,neden aday olduğunu açıklarken “Ben bu ilçenin  çocuğuyum , emekli  olduktan sonra ilçeme ve halkına hizmet etmek   sorumluluğunu duyarak aday adayı oldu. İlçem için yaptığım projelerin bir örneğini İl Başkanıma  açıklama yaptım ve teslim etti.Biz Taşova için varız , Taşovam için bu hizmete talip oldum “dedi.

Sohbet havası içerisinde  devam eden toplantıda yönetim kurulu üyelerini  ve basının sorularını cevaplayan Söyle;Sabit fikirli olmanın yanlış olduğunu ,AK Parti Belediye Başkan aydının etrafında  bir olmanın ,diri olmanın zamanı olduğunu dile getirdi.

İlçe Başkanı Tekin Sobacı bu seçimlerde belediye başkanlığını almanın mutlaka kazanmak gerekli olduğunu dile getirerek,”Yeni yönetim olarak  belediye başkanımızla birlikte Taşova’nın makus tarihine son vermek için birlikte hareket edeceğiz.Ön yargılı olmadan  Taşova için bir olacağız ,diri olacağız,zafere ulaşacağız”dedi.

DSCF3213 DSCF3212 DSCF3214 DSCF3217 DSCF3219

Yorum Ekle