TAŞOVA GENÇLİK MERKEZİNDEN ANNELER GÜNÜ KOREOGRAFİSİ

0

TAŞOVA GENÇLİK MERKEZİNDEN ANNELER GÜNÜ KOREOGRAFİSİ

Taşova’da Anneler Gününe dikkat çekmek için Taşova Gençlik Merkezi gençlerince kısa bir koreografi sunuldu.

Mayıs ayının ikinci pazar günü (13/05/2018) Anneler Günü`dür. Bu güzide gün her yıl dünyada ve ülkemizde kutlanmaktadır. Bu güzel güne dikkat çekmek için ilçemiz Gençlik Merkezi’nce bir koreografi sunuldu ve anneler günü önemi üzerine konuşmalar yapıldı.

Taşova Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel:

“Toplum hayatının temel yapı taşı olan anneler, ailenin çekirdeği ve vazgeçilmezidir. Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın; en masum ve temiz duyguların timsalidir annelerimiz.

Şefkat ve merhamet kaynağı anneler, sadece kendi çocuklarının değil, aynı ortamda bulunduğu tüm çocukların öğretmenidirler. Bu uğurda tüm sıkıntılara katlanan, çocuklarının mutlu olması ve başarısı için büyük bir sabırla gayret gösteren annelerimizin üzerimizde ödenemez hakları bulunmaktadır.” diyerek Anneler Gününün önemine değindi.

Konuşmaların ardından Taşova Gençlik Merkezi gençlik liderleri Yusuf Öztürk, Hatice Kübra Aydoğan, Yasin Kücükaydogan ve gönüllü gençlerle oluşturduğu Anneler Günü Koreografisi sunuldu.

Taşova Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel günün önemini idrak eden ve bir araya gelerek Anneler Gününü kutlayan gençlere teşekkür etti.

..

Archive.org Fotoğraf ve Video Arşivi

https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberNİŞANA GİDERKEN KAZA YAPTILAR
Sonraki haberBAŞKAN ÖZTÜRK’den HEMŞİRELER GÜNÜ YEMEĞİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581