Taşova Belediye Başkanı Kanalizasyon İnşaatını İnceledi

0

Belediye Başkanı Özgür Özdemir ve Samsun İller Bankası  Bölge Müdürlüğü Yapım Uygulama Müdürü Kemal Kaya ile  kanalizasyon ve yağmur suyu inşaatında yerinde inceleme  yaptılar.

İlçemizde İhale şartnamelerine göre uygun olarak yapılan kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmaları devam ediyor. Özdemir, ” Vatandaşların  sağlıklı bir ortamda  yaşamını sürdürebilmeleri  için kanalizasyon zaruri ihtiyacıdır.İlçemizde başlatılan kanalizasyon ve yağmursuyu hattı çalışmaları  270 gün sonra tamamlanarak teslim edilecektir. Bütün mikropların ve  hastalıkların yayıldığı yer kanalizasyonlardır. Bunları ne kadar düzgün yaparsak bu olumsuzluklar önlenecek ve sonuçta ilçemiz daha temiz güzel bir ortama kavuşacak” dedi.

Samsun İller Bankası Bölge Müdürlüğü Yapım Uygulamaları Müdürü Kaya,” Taşova Belediyesine ait kanalizasyon ve yağmur suyu ile ilgili bir çalışmamız var. Şu an derinliğin fazla olduğu zeminin kendini tutamadığı yerlerde iş ve işçi güvenliği açısından önlem almak denetimde bulunmak ve alınması gereken tedbirlerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak ve tespitte bulunmak için buradayız. Şu an mükemmel kalitede iş yapılıyor amacımız iş süresi olan 270 günde işi bitirmeyi hedefliyoruz. Bizim yaptığımız işler tamamen belediyelerin ihtiyacı, talepleri doğrultusunda yapılıyor” dedi.

Yorum Ekle