KAYMAKAMIMIZ ERBAA SYDV ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

0

TAŞOVA KAYMAKAMI İBRAHİM HALİL ŞİVGAN ERBAA SYDV ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ


Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Erbaa İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti.


Bir dizi eğitim alanında projelere imza atan Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, okulların fiziki yapılarının güzelleştirilmesi yanında öğrencilerin barındığı mekanların da güzelleştirilmesine özel önem vermektedir. Bu aşamada sık sık Taşova’daki pansiyonlu okulları ziyaret edip sorunlarını dinliyor, görüş alışverişinde bulunuyor ve daha da modernleştirilmesi için tüm imkanları seferber ediyor.


Bu amaç doğrultusunda Kaymakamımız, örnek bir yurt olarak hedef gösterdiği Erbaa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Beraberinde Taşova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Aydoğan, Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Öker ve pansiyondan sorumlu Müdür Yardımcısı Salim Uygur, Taşova Yarınlar İçin Okulların Renovasyonu çalışmalarını derleme ekibinden Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi Rehber Öğretmeni Uğur Armağan olduğu halde söz konusu yurtta incelemelerde bulundu. Erbaa Kaymakamı Erdal Çakır tarafından karşılanan Taşova ekibine pansiyonun bütün birimleri gezdirildi ve pansiyon hakkında detaylı bilgiler verildi.


Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Erbaa ziyaretinin ardından Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunu ziyaret etti ve yenileşme-güzelleştirme çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Kaymakamımızın birebir ilgilenmesi ve kendi gayretleriyle pansiyona bol miktarda porselen tabak ve servis tepsisi kazandırılarak yemekhanede tabldot sisteminden servis tabağı sistemine geçildi.


Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, “Öğrencilerimiz bizim evladımız, evladımız kendini pansiyonda değil evinde gibi huzur bulan, birinci kalite restoranlarda yemek yiyen, birinci kalite otellerde barınan ve kendisine değer verildiğini hisseden bireyler olmalı, bu konuda çağın gerisinde olmamalıyız, pansiyonlarda eskilerden kalma hizmet uygulamaları kalkmalı ki onlardan başarı isteyelim…” dedi.Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi Ziyareti


 * Daha fazla resim için albümümüze <<<Bakınız>>>

Yorum Ekle