KARSAVUL KÖYÜ DERNEĞİ MEDYA TV DE

0

 

 

Karsavul Köyü  dernek yönetimi .
Karsavul köyü sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği,İstanbul’da bayramlaşma düzenliyor.

Dernek başkanı Sami ASLAN iki bayramdır Karsavul köyümüzde yaptığımız bayramlaşmalarımızı,dernek yönetimi olarak aldığımız bir kararla bu yıl İstanbul’da yapma karar aldık dedi.

Dernek yönetim merkezini medya tv binasına taşıdıklarını söyleyen ASLAN

Bu konuda derneğimize ve karsavul köylülerine böyle bir imkan sağlayan ve binalarının bir bölümünde derneğimize yer ayıran,aynı zamanda dernek başkan yardımcılığı görevinide yürüten,Medya TV yönetim kurulu başkanı Sayın Turan CANİK beyefendiye derneğimiz ve Karsavul köylülerimiz adına şükranlşarımızı sunuyoruz dedi.

Bundan böyle çeşitli toplantılarımız ve  bayramlaşmalarımız seyrantepede bulunan Medya TV binasında  yapılacaktır.

Bu yılki kurban bayramı bayramlaşmasını Turan Caniğin hazırlayıp sunacağı güzel bir proğramla Medya TV de  yapacaklarını açıklayan,başkan Sami ASLAN bütün Karsavulluları Medya TV  nin Seyran tepesinde bulunan sütütyolarına bekliyoruz dedi.

Proğrama katılacak sanatçı ise Sevda GÜL olacak..

Bayramın dördüncü günü(Çarşamba) saat 15:00-18.30.arası yapılacak olan bayramlaşmaya bütün hemşehrilerimizi bekliyoruz diyen ASLAN

Bayramlaşmaya Amasya dernekler federesyonu başkanı dahil bir çok sivil toplum kuruluşunun başkanları ve bir çok dernek başkanının katılacağını açıklayan dernek başkanı

Şimdiden bütün islam aleminin kurban bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum dedi..

 

Adres.

Medya TV 

Huzur Mah Ahmet Bayman Cad No: 7  SEYRANTEPE       

Halay düğün salonu yanı..
Haber:Sami ASLAN.Şair Yazar.

 

 

Yorum Ekle