Bayram şekeri polisten

0

Taşova ilçesinde yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle trafik kazalarını en alt seviyeye çekmek için çalışan trafik ekipleri, uygulama noktasında sürücülere bayram şekeri ikram etti.

D 100 karayolu Yolaçan köyü mevkiinde yol kontrol uygulaması yapan trafik polisleri, sürücüleri şeker ve bilgilendirme broşürü ile karşıladı.

Uygulama noktasında durdurulan araçların sürücüleri ve yolcularına ikramlarda bulunan polis memurları, emniyet kemeri takılması ve trafik kurallarına uyulması konusunda sürücülere bilgilendirme broşürü dağıttı.

Kontroller sırasında emniyet kemerleri takılı olan sürücüler tebrik edilirken, trafik kurallarını riayet etmelerini ve dikkatli araç kullanmaları istendi.

Vatandaşların bayramını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için bayram süresince ekiplerin 24 saat görev yapacaklarını belirten Taşova Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri İsmet Bolat

“Sürücülerimiz özellikle bayram trafiğinde emniyet kemeri, hız, sollama, sinyalizasyon ve özellikle uykusuz araç kullanmamalarını rica ediyorum” dedi.

 

 

Yorum Ekle