Taşova’da Trafik Tedbirleri

 

Taşova Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri İsmet Bolat, vatandaşların huzur ve güven içerisinde seyahat etmeleri için trafik tedbirlerini artırmak amacı ile yol kenarına maket polis aracı ve uyarıcı afişler astıklarını söyledi.

Amaçlarının sürücülere huzurlu bir trafik akışının sağlamak olduğunu söyleyen Bolat;

“Amasya Emniyet Müdürü Fahri Bulut ve Trafik Şube Müdürü Ömer Kapsal’ın yapmış olduğu çalışmalar sonucunda İl Emniyet Müdürlüğüne alınan 4 maket araçtan bir tanesi Taşova istasyon amirliği güzergahına konmuştur. Amacımız yaklaşan Kurban Bayramı öncesi sürücülerin araçlarını daha dikkatli kullanmaları ve algılanabilir yakalanma riskini artırmaktır. Sürücülerimiz yolda seyir halinde iken dikkatlerini çekmek hızlarını düşürmek ve daha dikkatli olmalarını sağlamak. Kurban Bayramı süresince ekiplerimizle 24 saat görev başında olacağız. Tüm sürücülerimize kazasız sıkıntı yaşamadan yolculuk yapmaları için uykusuz yola çıkmamalarını araç bakımlarını mutlaka yaptırmalarını ve uzun süre araç kullanmamalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberÇocuklara Erkekliğe İlk Adım Atma Belgesi Verildi
Sonraki haberBayram şekeri polisten
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581