Çocuklara Erkekliğe İlk Adım Atma Belgesi Verildi

Çocuklara Erkekliğe İlk Adım Atma Belgesi Verildi

Taşova Devlet Hastanesinde Çocuklara “erkekliğe ilk adım atma” belgesi verildi.

Taşova Devlet Hastanesinde sünnet olan minik yüreklere Kalite Yönetim Direktörü Levent Eken tarafından hazırlanan “erkekliğe ilk adım atma” belgesi Hastane Başhekimi Ferruh Çam, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İsa Akgül ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Perihan Önder ‘in katılımları ile takdim edildi.

Başhekim Çam, göstermiş oldukları üstün cesaretlerinden dolayı geleceğin parlayan yıldızlarına, ülkemizin yarınlarını emanet edeceğimiz minik yüreklere hayatları boyunca sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyor ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz dedi. Sünnet olan çocukların aileleri de uygulamanın çocukları cesaretlendirmek adına güzel olduğunu belirtti.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberOkul Müdürlerine Yeni Müfredat Anlatıldı
Sonraki haberTaşova’da Trafik Tedbirleri
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581