ATATÜRK ORTAOKULU VE OKUL AİLE BİRLİĞİ ORTAK KAMPANYA BAŞLATTI

0

ATATÜRK ORTAOKULU VE OKUL AİLE BİRLİĞİ ORTAK KAMPANYA BAŞLATTI..

İlçemiz Atatürk Ortaokulu’ndan Öğrencilerimiz Daha İyi Sıralarda Okusun kampanyası…

İlçemiz Atatürk Ortaokulu Müdürlüğü ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu işbirliği ile okulda öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim-öğretim görmeleri amacıyla öğrenci sıralarını değiştirme kampanyası başlatıldı.

“Öğrencilerimiz her şeyin en güzeline layıktır” düsturundan yola çıkan Atatürk Ortaokulu ve Okul Aile Birliği, onların en güzel ortamlarda eğitim görmelerini hedeflemekte.

Bu amaçla Okul Aile Birliği yönetim kurulunda alınan kararla okuldaki bütün öğrenci sıralarının bağış ve desteklerle değiştirilmesine karar verildi. Birinci dönem sonuna kadar çalışmaları tamamlayarak öğrencilerin daha iyi eğitim ortamlarına kavuşmaları için el birliği ile hareket edilmesine karar verildi.

Öğrencilerimizin derdiyle dertlenen, onların istek ve arzularına öncelik veren herkese teşekkür ederiz.

okul-4

okul-5

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haber“Başkent Ankara ve Atatürk” Beste Yarışması finali yapıldı
Sonraki haber“ÖMÜR DEDİĞİN”…
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581