Taşova’da Şehit Polisler İçin Mevlit Okutuldu

10 Nisan Polis Haftası kutlamaları devam ediyor.   İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından “Polis Haftası” etkinlikleri kapsamında okutulan mevlitte şehit polisler için dua edildi
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü kapsamında 6 Nisan 2018 günü Merkez Camisi’nde cuma namazından önce okutulan mevlide polis memurları ve vatandaşlar katıldı.

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla şehit polisler için mevlit okuttuklarını belirten Taşova ilçe Emniyet Müdür vekili Yılmaz Polat; “Şehitlerimiz bizim için çok kıymetlidir. Bizim inancımıza göre Allah ve Peygamber sevgisinden sonra en önemli sevgi vatan sevgisidir. Şehitlerimiz, kutsal değerler, vatan, bayrak ve ezan için canlarını feda etmişlerdir. Vatanımızın birlik ve beraberliği, vatandaşlarımızın huzuru için gece gündüz demeden çalışan ve şehit olan tüm güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum’’ dedi.

Polis Haftası, 10 Nisan 2018 Salı günü saat 9.45’de Atatürk anıtına çelenk konulmasından sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünde tebriklerin kabulü ve ikramla son bulacak.

 

Yorum Ekle