TEPE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI SALİH ŞENER

0

       Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte siyasi hareketliliğin yanı sıra muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı.

Tepe Mahallesinin hak ettiği hizmetlere kavuşmasını sağlamak için muhtar adayı  Salih Şener  yaptığı açıklamada, “30 Mart 2014 yerel seçimlerinde  mahalle halkımın yoğun istek üzerine aday odum.  İnsan odaklı, mahalle sakinlerinin sorunlarına ve ihtiyaçlarına karşı çözüm üreten bir ekip kurduk.İhtiyar Heyeti kavramını yok edip ‘’ Hizmet Heyeti’’ kavramı ile yola çıktık. Muhtarlık sadece kağıda mühür basma işi değildir. Muhtar, mahallesinde ne olup bittiğini bilen, resmi kurumlarla devamlı irtibat halinde olan ve bunu mahalle sakinlerine duyuran kişidir. Aksi takdirde muhtarlık yapmanın hiçbir hükmü yoktur.Amacımız mahalle sakinlerinin gönüllü katılımıyla ortak ihtiyaçları belirleyerek mahallenin, belediye ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla iyi ilişkiler kurarak, en iyi hizmeti kazandırmaktır.

    Mahalle halkının  hizmeti için 7/24 sat  telefonunun açık olacağını açıklayan Salih Şener;”Tepe Mahallasi halkının desteğini  ve oylarına talibim dedi,

         Bütün muhtar adylarına başarılar diliyor. Saygılarımla

            “Biz yarışa Değil Hizmete Adayız”
                           SALİH ŞENER

           TEPE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Yorum Ekle