METEM’den Mezuniyet Programı

0

METEM’den Son Sınıflara Mezuniyet Programı

İlçemiz Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi bu sene yuvalarından uçup gidecek olan öğrencilerine bir veda programı düzenledi.

Okul Müdürü Osman Uysal:

“Aramızdan ayrılacak olan öğrencilerimize Mezuniyet Programı düzenledik. Programımız 23/05/2017 tarihinde saat 18:00 de başladı. Program Edebiyat öğretmenimiz Sabire Kalan´ın sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasını ardından öğrencilerimize bir veda konuşması yaptıktan sonra “Mezun Öğrenciler” adına 12/C Sınıfından değerli öğrencimiz Aynur Memük konuşmasını yaptı.

Mezun öğrencilere temsili diplomaların verilmesinin ardından okulumuz mezunlarından piyanist Samet Çalışkan´ın orkestra yönetiminde eğlence kısmına geçildi.

Emeği geçen öğretmen, öğrenci, hizmetli ve müzisyen arkadaşlara teşekkür ederim. Mezun öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim.” dedi.

 

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKAPAKLI’DA 05 GENÇ EMLAK HİZMETİNİZDE
Sonraki haberHEMŞERİMİZ GÜLCAN ERDEM’E KUŞADASI GİRİT FESTİVALİNDE BÜYÜK İLGİ
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581