ATATÜRK ORTAOKULU SPORDA’DA REKORLARA İMZA ATTI

0

  02-03 Nisan 2014 arası ilimizde yapılan Okullar Arası Küçükler ve Yıldızlar Puanlı Atletizm İl Müsabakalarında Atatürk Ortaokulu öğrencileri 4 kupa ve 18 madalya ile bir rekora daha imza attılar. 

 

Beden Eğitimi Öğretmeni Okan AYDIN antrenörlüğünde küçük kızlar, küçük erkekler, yıldız kızlar, yıldız erkekler olmak üzere 4 dalda 20 öğrenci ile katıldıkları Atletizm İl Müsabakalarında; 1 adet birincilik kupası, 3 adet üçüncülük kupası, 4 adet altın madalya, 6 adet gümüş madalya ve 8 adet de bronz madalya ile döndüler ilçemiz tarihinde yakın zamanlarda büyük bir başarıya  imza atan Atatürk Ortaokulu müdürü Abdullah Seçkin’in şahsında emeği geçenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

İşte derece alan şampiyon öğrencilerimiz :

1- Yıldız Kızlar takım halinde İl Birinciliği Kupası

2- Yıldız Erkekler takım halinde İl Üçüncülüğü Kupası

3- Küçük Kızlar takım halinde İl Üçüncülüğü Kupası

4- Küçük Kızlar takım halinde İl Üçüncülüğü Kupası

5- Merve GÜREL- 100 metre koşuda Amasya İl Birincisi-ALTIN MADALYA

6- Bünyamin CÖMERT- Uzun atlamada Amasya İl Birincisi-ALTIN MADALYA

7- Bahadır ÖNDER- 3 Adım atlamada Amasya İl Birincisi-ALTIN MADALYA

8- Yaren KORKMAZ- 1500 metre koşuda Amasya İl Birincisi-ALTIN MADALYA

9- Merve GÜREL, Asyanur YAYLACI, Zeliha ÜNAL, Arife YILDIRIM- Takım halinde 4×100 metre koşuda Amasya İl İkincisi-GÜMÜŞ MADALYA

10- Gülperi YAMAN- Gülle atmada Amasya İl İkincisi-GÜMÜŞ MADALYA

11- Gülperi YAMAN- Disk atmada Amasya İl İkincisi-GÜMÜŞ MADALYA

12- Gülşen ŞENEL- 300 Metre koşuda Amasya İl İkincisi-GÜMÜŞ MADALYA

13- Gülşen ŞENEL- 800 Metre koşuda Amasya İl İkincisi-GÜMÜŞ MADALYA

14- Gizem BAKIRCI- Uzun atlamada Amasya İl İkincisi-GÜMÜŞ MADALYA

15- Bünyamin CÖMERT, Emre YILMAZ, Mert YILDIRIM, Berat GÜMÜŞ- Takım halinde 4×100 metre koşuda Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

16- Gizem BAKIRCI- 100 metre koşuda Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

17- Pembegül ASLAN- Cirit atmada Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

18- Pembegül ASLAN- Yüksek atlamada Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

19- Gülperi YAMAN, Gülşen ŞENEL, Gizem BAKIRCI, Pembegül ASLAN- Takım halinde 4×100 metre koşuda Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

20- Bahadır ÖNDER- Uzun atlamada Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

21- Sedat DÖNER- 2000 metre koşuda Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

22- Mert Tarık AYTEKİN- Cirit atmada Amasya İl Üçüncüsü-BRONZ MADALYA

Yorum Ekle