VAKİT TAMAM AMASYA İÇİN YOLA DEVAM AKP AMASYA ADAY ADAYI HASAN DAVULCU

VAKİT TAMAM AMASYA İÇİN YOLA DEVAM

Amasya–Gümüşhacıköy kasabası doğumlu olup, Radyo Televizyon Üst Kurul Müşavirliği ve Tarım Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü görevinden istifa ederek,12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Amasya’dan Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

 

Hedefim:” derdimde sevdam da Amasya “diyen  14 Nisan 1978 doğumlu Amasya Milletvekili Aday Adayı Hasan Davulcu,15 Mart 2011 Salı günü ilçe teşkilat binasında  saat  19.30 partililerle tanışma toplantısı yaptı.

İlçe başkanı Deniz Sümer  sunum konuşmasında 17 Mart 2011 Perşembe günü Taşova Düğün Salonu’nda tüm aday adaylarının tanıtım toplantının yapılacağını açıkladı.

Hasan Davulcu;” Sizlerin teveccühüyle bu görev bana nasip olursa herkesle kardeşlik mesafesi ile siyaset yapacağım” dedi.

Toplantıya  AKP ilçe yönetimi ,İl Genel Meclisi üyeleri,Belde Belediye Başkanları,Kadın ve Gençlik kolları üyeleri katıldı.

 

BİYOGROFİSİ

 

  1978 Amasya Gümüşhacıköy doğumlu,Gençlik yıllarından itibaren  sosyal hayat ve siyasetle iç içe bir yaşamı tercih etti.Lise ve Üniversite yıllarında gençlik kolları başkanlığı,Üniversite komisyon başkanlığı gibi bir çok görev yaptı.Halen “Pamuk İpliğinde 89 gün” isimli kitap çalışması devam ediyor.

1991-2001 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çalıştı.2001 Yılında partinin resmen kurulmasının ardından Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanlığı,Tanıtım ve Medya Başkanlığı  Akif Gülle’nin danışmanlığında bulundu.

Uzmanlık alanı Halkla İlişkiler ve Yerel Yönetimler

Amasya AKP Milletvekili aday adayı Hasan Davulcu’ya siyasi yaşamında başarılar diliyoruz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.