Proje Döngüsü Yönetimi Semineri Yapıldı

 

Taşova Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlere Gençlik Merkezinde Proje Döngüsü Yönetimi Eğitim semineri düzenlendi.

Semineri düzenleyenlere ve katılanlara teşekkür ederek, bu proje eğitimini alan kişilerin sayısının artmasıyla proje sayısında da artış olacağını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer;

“Taşova Kaymakamlığı, ilçemizdeki proje sayısını artırmak, proje başvurularında başarılı sonuçlar alabilmek ve ‘Proje Döngüsü Yönetimi’ eğitimi almış personel sayısını artırmak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ‘Proje Döngüsü Yönetimi’ semineri düzenledi. Bugünün modern dünyasında proje olmadan yönünüzü, gidişatınızı, amacınızı, hedefinizi ve varmak istediğiniz noktayı tayin etmeniz mümkün değil. Hangi kurumda çalıştığınız önemli değil, proje kişinin amacını hedefini gösterir. Bugünün dünyasında eski usul ifadesi ile kör dövüşü plansız programsız bir şekilde hedefine varması mümkün değildir” dedi.

Samsun Orta Karadeniz Ajansı (OKA) Uzmanı Meltem Yılmaz tarafından 4-5 Aralık 2017 tarihleri arasında, toplam 20 saat Proje Döngüsü Yönetimi eğitimi verildi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberCHP İLÇE KONGRESİNİ BELEDİYE DÜĞÜN SALONUNDA YAPACAK
Sonraki haberAHMET CESUR HAYATINI KAYBETTİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581