MUHTAR YILMAZ ‘ŞİMDİ TAM ZAMANI, PAYLAŞMAK GÜZELDİR’

Yemişen Mahallesi Muhtarı Nurdan Yılmaz, hayat paylaşınca güzeldir diyerek mahallesinin insanına ulaşarak yardımcı olmaya çalışıyor.

Dünya ve ülkemizi saran Koronavirüs salgını nedeniyle evlerden çıkışların mümķün olduğu müddetçe yasak olduğu bu zor dönemde evlerde olmak zorunda kalan bir çok vatandaşımız var.

Çeşitli yardım kampanyaları ile bugünlerde insanımıza ulaşan herkese teşekkür ederken, Yemişen Mahallesinden 100’e yakın hemşehrimize ulaşan Muhtar Nurdan Yılmaz yaptığı açıklamada, ”Bir elin verdiğini diğer elin görmemesi için yardımsever vatandaşlarımızla yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç evlerimize akşam vakti gidiyor bizlere ulaşan yardımları teslim ediyoruz. Yine devletimiz, vakfımız, Kaymakamlığımız bu süreçte çok güzel çalışıyor. Gıda ve alış-veriş çeklerini çeşitli hayırseverlerden bizlere ulaştıran Kasım Alper Özdemir kardeşimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Rabb’im hepimizin yüzünü güldürsün ve bir an evvel yeniden kucaklaşmayı nasip etsin” diyerek hayırseverlere teşekkür etti.

Haberimiz üzerine, Muhtar  Yılmaz, 10 Nisan 2020 Cuma günü Akit Televizyonunun sabah kuşağı yayınında Serkan Aksarı ile “Gün  Başlıyor” programına, 11 Nisan Cumartesi günü Halk Televizyonunun sabah programında konuk oldu.

Yorum Ekle