Mehmet Sarı’dan  Yeni Amasya spor’a  Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, Yeni Amasyaspor karşılaşmasını seyircilerle birlikte izleyerek takıma destek verdi.

Bölgesel Amatör ligi 4’üncü grupta mücadele eden Yeni Amasyaspor kendi evi ve seyircisi önünde ağırladığı ve normal süresi 1-1’lik skorla tamamlanan 1074 Çankırıspor maçını Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı’da Şehzadeler taraftar gurubunun içerisinde izledi. Maç başlamadan önce taraftarlar Amasya’nın öz evladı, Yeni Amasyaspor’un destekçisi ve Amasya’nın yeni Belediye Başkanı sensin Mehmet Sarı seni destekliyoruz sloganları attılar. MHP MYK Üyesi Sarı’da tezahüratlar sonrası seyircilerin arasında oturduğu yerden kalkarak taraftarları selamladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, “Amasya’nın öz evladı ve gönül adamı olarak kabul görmek benim için tarif edilemez bir güzellik, halkımızın göstermiş olduğu teveccühe layık olmak için çalışacağız. Ben Mehmet Sarı olarak hem MHP MYK Üyesi hem de Amasya Belediye Başkan Adayı olarak vatandaşlarımızın önce duasına sonra hizmetine talibim. Bugünde şehrimizin tanıtım vitrini olan Yeni Amasyaspor’umuzun maçını izlemek için geldim. Allah nasip ederde Belediye Başkanı seçilirsem, Amasya’mız ve takımımız için elimden ne geliyorsa yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Hepinizi Allah’ıma emanet ediyorum” dedi.

Yorum Ekle