İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DR. HÜSEYİN GÜNEŞ ANADOLU LİSESİ VE PANSİYONUNU ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Güneş’ten Okul ve Pansiyon Ziyareti

Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, Taşova Anadolu Lisesi ile pansiyonunu ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Güneş ziyaretten sonra yaptığı açıklamada “İlimizde bulunan Anadolu liselerini sırası ile ziyaret ediyoruz. Bugün de Taşova’da bulunan okulumuzu ve pansiyonumuzu ziyaret ettik, öğretmen arkadaşlarımızla tanıştık, onlarla birlikte olduk, görüş ve düşüncelerini öğrendik. Bundan sonra beraber çalışacağız ve ayrıca hem okulumuz hem de pansiyonumuzla ilgili bir sorun varsa onları dinliyoruz.

Amasya ilimiz eğitim öğretim yönünde ilk ona giren illerden… Fiziki yapı bakımından. Türkiye’nin ilk onundan daha da ileride… Personel açısından bazı ilçelerimizi bir kenarda bırakırsak çok çok iyi durumdayız. Taşova’nın bazı köyleri hariç Amasya ulaşım yönünden de rahat bir il. en ücra köyündeki bir okulu bile üç saatte ziyaret edip geri dönebiliyorsunuz.

Bizden önceki arkadaşlarımız güzel ve başarılı işler yaptılar. Bizim de amacımız bu başarılara bir adım daha atmaktır” dedi.

Ziyarete Şube Müdürleri Abdürrahim Yığman, Ahmet Çalışkan, Ali Bahcivan, Strateji Geliştirme Öğretmeni Ayhan Ak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer eşlik ettiler.

Yorum Ekle