Dostindir.biz Sitesi ile Program, Mobil Uygulama ve Oyun İndirebilirsiniz.

Dostindir.biz içerisinde programlar, mobil uygulamalar ve oyunların yer aldığı bir internet sitesi olarak hizmet veriyor.

2019 yılında yayın hayatına başlayan dostindir telif haklarına riayet ederek yayın yapmayı prensip haline getirmiş bir platform olarak çalışıyor.

Bir çok deneyimli editör tarafından oluşturulan içerikleri sayesinde internet kullanıcılarının program, mobil uygulama ve oyuna yönelik ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf ediyor.

Kısa vadeli olarak değil uzun vadeli olarak hizmet vermeyi planlayan dostindir.biz sitesi sadece indirme özellikleriyle değil aynı zamanda ilgili konularla ilgili haber ve tanıtımlarla da internet kullanıcılarına hizmet etmek istiyor.

Siteye eklenen program, uygulama, oyun ve içerikler sıkı bir kontrolle yayınlamayı prensip edinen dostindir sitesinde hakkında bölümünde bu konuların üzerinde durarak kullanıcıları bilgilendirmeye çalışıyor.

Sitenin menüsünde Windows, Anroid, iOS, Online, Oyun ve Haber bölümleri yer alıyor. Windows bölümünde bilgisayarında işletim sistemi olarak Windows kullananlara yönelik programdan oyuna bir çok farklı kategori içerisinde indirilebilir dosyalar yer alıyor.

Ekran koruyucularının bile bulunduğu Windows kategorisi çeşitlilik anlamında en çok dosyanın bulunduğu kategori olarak dikkat çekiyor.

Fotoğraflardan video yapma programı son dönemlerde çokça aranan bir program. Dostindir sitesi bazı kullanıcılar tarafından slayt programı diye aranan bu programa sitesinde yer vermiş. https://www.dostindir.biz/slayt-programi/ 

Android sayfasına giriş yapıldığında bir çok uygulama ve oyun, çeşitli kategorilerde sunulmuş. Eğitim, Eğlence, Fotoğraf ve Video, Güvenlik, Haber ve Dergi gibi toplamda 12 kategoriyle hizmet veriyor.

iOS bölümünde ise iPhone ve iPad cihazları için indirilebilir oyun ve uygulamalar bulunuyor. Burada yer alan indirilebilir dosyalar için alt kategoriler bulunmuyor. Tüm dosyalar tek bir kategori içerisinde bulunuyor.

Sitenin oyun indir bölümü ücretsiz pc oyunları olarak sunulmuş. Bazı oyunlar haliyle deneme sürümü olarak indirilebiliyor. Telif konularını önemseyen dostindir sitesi internet kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veriyor. Bu yüzden kullanıcılar için seçici davranarak indirilebilir dosyalarını sunuyor.

 

Yorum Ekle