Bu Uygulamalar Sürpriz Hediye ve İndirimler Kazandıracak

Alış veriş siteleri ve hizmet ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş olan internet siteleri ve uygulamaları belli zamanlarda indirimler yapabilmektedir. Müşterilerin ilgisini çekmek ve sitelerine olan trafiği artırmak maksadıyla bu tarz uygulamalar zaman içerisinde görülmektedir. Yapmış olduğu güncellemeler ile birlikte indirim uygulayacağı ve kullanıcıların hoşuna gidecek bazı kampanyaları başlatacağı bilinen bazı uygulamalar son zamanlarda dikkat çekmektedir.

Uygulamaların son zamanlarda kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılan uygulamalar olması da dikkat çeken diğer konular arasında bulunmaktadır.

Yemeksepeti; Uygulamanın birçok kaliteli kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalara her geçen gün daha farklı ve yenileri eklenmektedir. 2020 yılı itibariyle site içerisinde kullanılabilecek kuponların sayısının artacağı ve devamlı olarak uygulamayı kullanmakta olan üyelere ekstra kampanyalar düzenleneceği belirtilmektedir. 2019 yılı içerisinde en fazla kullanılan uygulamalardan birisi olan yemeksepeti site ve uygulamasının yakından takip edilmesi ve kampanyalara dâhil olunması üyelerin yararına olacaktır.

Kampanyalarda Neler Var?

  • Sitenin uygulayacağı kampanyaların başında ücretsiz yemek söyleme imkânının bulunduğu kuponlar bulunmaktadır.
  • Site içerisinde ekstra indirimler uygulanmaktadır. Kullanım sıklığına bağlı olarak müşteri endeksli indirimler uygulanacaktır.
  • Sürekli sipariş veren üyelere sürpriz hediyeler verilmektedir.

Bi Servis; Uygulama oldukça büyük bir ihtiyacı karşılamış olmasının yanında birçok kampanyası ile de gündeme gelmektedir. Bu kampanyalar genel olarak kullanılabilen kampanyalar olmak ile birlikte sitenin müşterilerine özel olarak sunduğu kampanyalar da olabilmektedir. Bi servis birçok servis hizmeti veren firmanın bir arada bulunduğu bin merkez haline gelmiştir. Firmalar bu bağlamda rekabetçi piyasa şartlarına ayak uydurabilmek maksadı ile kendi içlerinde de kampanyalar düzenlemektedir. Site hizmet anlamında veya ücret noktasında birçok kampanyaya ev sahipliği yapmaktadır. Sitenin kampa detayları arasında;

  • Genel olarak düzenlenmekte olan kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalardan Bi servis üyesi herkesin faydalanması mümkündür. Her hangi bir kural ve şartı bulunmamaktadır.
  • Belli bir ödeme limitinin üzerinde yapılan alımlara belli noktalarda indirimler uygulanmaktadır. Bu indirim kampanyasından kural ve şartları sağlayan herkesin faydalanması mümkündür.
  • Müşteri merkezli özel indirimler site içerisinde uygulanabilmektedir. Belli şartları sağlayan veya rast gele yapılan çekilişler neticesinde ortaya çıkan üyelere verilen indirimler bulunmaktadır.
  • Firmalar tarafından çeşitli indirim veya hizmet kampanyaları bulunmaktadır. Bu çerçevede belli bir hizmeti alan üyelere başka bir hizmet hediye edilebilmektedir. Bunun dışında özel fiyat indirimleri de sağlanmaktadır.

Marul; Online bir şekilde market alış verişi yapılabilen sitelerden birisidir. Sitenin mobil üzerinden kullanılabilen uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinden yapılan alış verişlere belli zamanlarda kampanyalar düzenlenmektedir. Kampanyalardan faydalanmanın belli şartları olabildiği gibi her hangi bir şartı olmadan da kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Uygulama ilk olarak sipariş oluşturan üyelerine belli indirimler sunmaktadır. Bunun dışında site içerisindeki trafiğin artmasını sağlayacak bazı kampanyalarda bulunmaktadır.

  • İlk siparişini veren üyelerin tamamına belli bir indirim uygulanmaktadır.
  • Zaman içerisinde belli kampanyalar ile site güncelliğini korumaktadır.
  • Sürekli olarak uygulamayı kullanmakta olan üyelere ekstra indirim kampanyaları düzenlenmektedir.

Site kampanyalarının sürekli olarak takip edilmesi ile her üç sitenin güncel hizmet ve kampanyalarını takip etmek mümkündür. Sitenin özel zamanlarda farklı dikkat çekici kampanyaları bulunmaktadır. Belli zaman sınırlandırması bulunmasından dolayı zamanında işlem yapılması icap etmektedir.

Yorum Ekle