BELEDİYE ANNELER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

İlk kez “Anneler Günü “ nedeniyle Belediye Başkanlığı düğün salonunda bir program düzenledi.

Her yıl geleneksel hale gelen anneler günü ,ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de sivil toplum örgütleri kendi imkanları ile değişik mekanlarda kutlama programı hazırlıyordu.Bu yıl bir ilk gerçekleştirildi. Belediye Başkanlığı bu yıl “Anneler Günü” için düğün salonunda  bir program düzenledi. Belediye başkanının eşi Kevser Öztürk ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Tuğba  Hemşin’in organizesi ile  gerçekleşen  programda Belediye Başkanı Öztürk, Anneler Günü nedeniyle  salonda bir konuşma yaptı.

 

Belediye Başkanı Bayram Öztürk Düğün salonunda hazırlanan “Anneler Günü” kutlama  programında  yaptığı konuşmasında ;“Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık, karşılıksız sevgi ve özverinin adıdır Anne. Annelerimiz hayatımızı anlama, yaşama nedenimizdir. Canımız acıdığında anne diye ağlarız, yardım gerektiğinde annemizi isteriz. Anne sözcüğü sıcacık duygular içerir, içimizi eritir. Çocuklarının duygu ve düşüncelerini, keder ve sevinçlerini herkesten önce hisseden annedir.Eli öpülesi anneler size teşekkür etmek için bir gün değil bir ömür yetmez. Evladını kaybetmiş olan annelerin acısını içten paylaşıyor, sabırlar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle ,başımızın tacı tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor; sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum. Tüm evlatları da annelerini mutlu etmeye, sevgiyle bakmaları için gayret göstermelerini diliyorum.. Anne duası duaların en güçlüsüdür.”dedi.

IMG_0508 IMG_0507 IMG_0512 IMG_0513 IMG_0520 IMG_0519 IMG_0517 IMG_0515 IMG_0514 IMG_0522 IMG_0523 IMG_0527 IMG_0528 IMG_0530

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.