BAŞKAN ÖZTÜRK, Mahalle iftarları devam ediyor

Belediye Başkanı Bayram Öztürk içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı ve devam eden mahalle iftarları konusunda bir demeç verdi.
“Sevgili Taşova’lı hemşehrilerim;
Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayı’nın nihayetine doğru gelmiş bulunmaktayız. Ramazan ayı boyunca siz değerli halkımızla mahalle iftarlarına geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda devam ediyoruz. Bu zamana kadar üç mahallemizde bu iftarları gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ramazan’ın sonuna kadar diğer dört mahallemizde de iftar programlarımızı yapacağız. Bizim inancımız o ki bu mahalle iftarları toplumsal barışa hizmet etmekte, birliğimize, dirliğimize, beraberliğimize katkı sunmaktadır. Mahalle iftarlarına göstermiş olduğunuz bu ilgi ve alaka bizlere daha bir çalışma azmi vermekte ve mutlu kılmaktadır.
Sevgili Taşovalı hemşehrilerim;
Ayrıca geçmiş ramazan aylarında yaptığımız gibi hastalık veya yaşlılık nedeniyle mahalle iftarlarına katılamayan vatandaşlarımıza “iftarda sizinleyiz “diyerek evlere sıcak yemek servisi yapıyoruz. Böylelikle Ramazan paylaşmaktır sözünü hayata geçirmenin mutluluğunu tatmış oluyoruz. Kıymetli  Taşovalılar; Taşova Belediyesi olarak yılın tamamında olduğu gibi bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıyor ramazan ikliminin manevi havasını tenefüs ediyoruz. Böylelikle Ramazan Ayı’nın  ruhuna uygun bir atmosferle 11 ayın sultanı olan Ramazan’ı en güzel bir şekilde değerlendirmiş olacağız. Sevgili Taşovalı hemşehrilerim; Bütün bu duygularla son günlerini yaşadığımız Ramazan Ayı’nın ve akabinde Ramazan Bayramı’nın halkımızın birlik ve beraberliğine,mazlumların kurtuluşuna, tüm insanlığın huzur, barış ve mutluluğuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”
Bayram ÖZTÜRK
Belediye Başkanı

Yorum Ekle