Bakır, “Yarınki maç çok önemli”

Erkekler Hentbol Süper liginde ilçemizi temsil eden Taşova Hentbol Spor’un Antrenörü Muhammet Bakır, gazetemize demeç verdi. Dar bir kadro ile mücadele vermesine rağmen antrenör olarak çıktığı üç maçta da takımımızı galip getirmeyi başaran Bakır;     ‘ Erzurum Aziziye Belediyesi Termalspor maçı zor olacak ama puan ya da puanlar almak için karşılaşmanın son anına kadar mücadele edeceğiz.
Challenge Kupası’nda Avrupa’nın Moldova takımını Riviera SSSH-2’yi eleyerek son 16 takım arasına kalmanın mutluluğu ve moraliyle Aziziye Belediyesi Termalspor deplasmanına gidiyoruz.
24 Kasım 2016 Perşembe günü Aziziye Belediyesi Termalspor maçında galip gelmek  için oynayacağız. Taşova Hentbol Spor olarak ilk defa mücadele ettiğimiz Challenge Kupası’nda rakibimizi her iki maçta da yenerek son 16 takım arasına kalma başarısını gösterdik. Kadromuzun dar oluşu nedeniyle oyuncularımız maçlarda fazla süre almak zorunda kalıyor. Bu da yorgunluk ve sakatlıklara sebep oluyor. Önümüzdeki günlerde yapacağımız takviye ile maçlarda oyuncularımız daha fazla dinlenme fırsatı bulacak. Bu da oyun içinde daha diri kalmalarını ve daha fazla mücadele etmelerini sağlayacaktır.’ dedi.

Muhammet Bakır, Aziziye Belediyesi Termalspor’un lige bu sezon çıkmasına rağmen güçlü bir takım oluşturduğuna vurgulayarak, ‘Rakibimiz ligde üçüncü sırada.  Aziziye Belediyesi Termalspor maçı zor olacak ama puan ya da puanlar almak için karşılaşmanın son anına kadar mücadele edeceğiz. Oyuncularımızda iki gün üst üste maç oynamanın yorgunluğu bulunsa da maça en diri şekilde çıkmak istiyoruz. Amacımız bu maçta galip gelerek lig sıralamasında hakkımız olan yeri almak” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.