AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET YÜCESOY İLK TOPLANTISINI TAŞOVA DA YAPTI.

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET YÜCESOY İLK TOPLANTISINI TAŞOVA DA YAPTI.

 

 

     12 Haziran 2011 de yapılacak millet vekili seçimleri için 7 Mart 2011 tarihinde Ankara C.Savcılığından istifa ederek AKP Amasya  Milletvekili Aday Adayı Yücesoy İlk toplantısını Taşova’da yaptı.

     14 Mart 2011 Pazartesi günü akşamı saat 18.30 da Öğretmen eve yemekhane salonunda ,AKP İlçe Başkanı Deniz Sümer ve yönetimi,İl Genel Meclisi Üyeleri,Belde Belediye Başkanları,Kadın ve gençlik Kolları üyeleri ve çok  sayıda partilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

      Deniz Sümer sunum konuşmasında yapılacak temayül yoklamasında kimlerin katılacağını açıkladıktan sonra Aday Adayını kısaca tanıttı.

       Ankara  Eski C.Savcısı Mehmet Yücesoy’un  çok mütevazı konuşmasında kendini anlattı.Zaman zaman alkışlarla konuşması kesilen Yücesoy katılımcılara duygulu anlar yaşattı. Kadınların arasında büyük ilgi gören eşi Rabia Yücesoy’un Taşova Kovaloluğu Köyünden olduğunu  açıklayan Yücesoy ,konuşmasına  aday adayı olmasının  nedenleri ve yapacağı çalışmalarla devem etti.

        Eski C.Savcısı Mehmet Yücesoy;”İşte sizden aldığım ışık ile  buraydın bir evladınız,bir kardeşiniz , bir ağabeyiniz olarak sizlerleyim,temayül yoklamasında vereceğiniz karara sonuna kadar saygılıyım,Allah  kısmet ederse oluruz” dedi

       Yemekli toplantı sonrası    partililere teşekkür eden Yücesoy, ayakta alkışlanırken “Yolun açık olsun” sesleri ile toplantı sona erdi.

 

 

                                            CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle