YEG DERNEĞİ PAYDAŞLARI İLE TOPLANTI YAPTI

0

Taşova YEG Yerel Eylem Derneği ile İçişleri Bakanlığı, Dernekler Dairesi Başkanlığı ile birlikte yaptıkları “Taşova YEG İLE Potansiyelini Harekete Geçiriyor” projesi çerçevesince proje ortakları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

25 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 16.30’da başlayan toplantıya YEG Derneği Başkanı Kadir Aydoğan, Taşova Belediyesi adına: Başkan Bayram Öztürk, İlçe Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü adına: Müdür Mustafa Okur, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mithat Yılmaz, Müftü Harun Yılmaz, Proje Koordinatörü Gülhan Çakır, yönetik kurulu üyeleri Yusuf Yücel ve Ahmet Günaydın katıldılar.

YEG Başkanı Aydoğan yaptığı konuşmada; “Kırsalda ve merkezde yaşayan bayan, engellilere edindirmek için eğitim programı uygulayacağız.Eğitim sonrasında bu insanlarımızın iş bulma veya iş kurmalarını hedefliyoruz.16 Ekim günü ilk toplantımızı yönetim kurulu üyeleri ile yaptık. Materyaller hazırlandı. Sebze kurutma makinamızı aldık. Bugün paydaşlarımızla bir araya geldik. 31 Ekim 2017 Salı günü geniş katılımlı bir toplantı yapacağız, 30 Ekim tarihinde eğitimler için başlayacak Müracaatlar 1 Aralık 2017 günü sona erecek. Değerlendirmelerden sonra 2018 yılı Ocak-Mart  arasında eğitimleri tamamlayacağız. Projemiz hayırlı olsun dedi.

Yorum Ekle