Taşova İmam Hatip Lisesi Amasya Dart Mahalli Okul Sporları Başarısı

0

Taşova İmam Hatip Lisesi Amasya Dart Mahalli Okul Sporları Başarısı

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Amasya’da yapılan Amasya Dart Mahalli Okul Sporları Yarışmasına katılarak büyük başarılar elde etti.

05/04/2018 tarihinde Amasya Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Liseler Arası Dart Yarışmasında İmam Hatip Lisesi,

Genç Erkeklerde İl Birinciliği,

Genç Kızlarda İl Üçüncülüğü

elde etmiştir.

İl birincisi olan erkek takımı Rize ilinde yapılacak grup bölge yarışmalarına katılacaktır.

İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı Kemal Vehbi Onay, dereceye giren öğrencileri Amasya’da yapılan madalya ve kupa töreninden sonra ayrıca okul bahçesinde yapılan bir törenle onurlandırdı. “Öğrencilerimizi ve emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Serkan Ünal’i kutlar, kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberİLÇELER DE ÖLÜR, KÖYLER DE ÖLÜR…
Sonraki haberMERZİFON KİTAP FUARINA ZİYARET
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581