ŞPAYMETAL Karadeniz 4. Kitap Fuarına Gezi Düzenledi

0

ŞPAYMETAL Karadeniz 4. Kitap Fuarına Gezi Düzenledi

İlçemizin önceki adıyla Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (ŞPAYMETEM) olan Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (ŞPAYMETAL) Samsun’da düzenlenen Karadeniz 4. Kitap Fuarına katıldı.

Konuyla ilgili Okul Müdürü Osman Uysal,

“Samsun Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilen Karadeniz 4. Kitap Fuarına okulumuz öğrencilerinden oluşan bir grup ile gezi düzenledik.

Geziye öğretmenlerimizden Edebiyat öğretmenlerimiz Sabire KALAN ve Veli UTANGAN ile birlikte Müdür Yardımcımız Bilal ERTUĞRUL eşlik etti. Okulumuz tüm alan öğrencilerinden oluşan karma öğrenci grubumuz ile Samsun Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilen Karadeniz 4. Kitap Fuarı standları gezilerek incelendi. Açılış günü münasebetiyle katılımın yoğun olduğu fuar öğretmen ve öğrencilerimiz ilgiyle fuar alanında kurulan tüm kitap standlarını gezerek inceleme imkanları buldular. Gezi ekibimiz kitap fuarının hakkını vererek birçok kitap alışverişinde bulundular. 

Öğle Yemeğinin ardında hızlı bir kültür gezisi yapan ekibimiz ilk olarak Bandırma Gemisini gezdiler. Bandırma gemisi içerisinde bulunan müze ve dış bahçede yer alan tarihi eserler ile fotoğraf çekimleri yapıldı. Ardından Hayvanat Bahçesi ve devamında da Amazon Vadisindeki Amazon Köyü gezilerek gezimizi tamamlamış olduk.” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberTÜRK EĞİTİM SEN ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Sonraki haberŞehit Polislerin Mezarları Ziyaret Edildi
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581