METEM’den Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’ne Gezi

0

METEM’den Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’ne Gezi

Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümüne gezi düzenledi.

Okul Müdürü Osman Uysal; “Okulumuz Bilişim Teknolojileri Alanı 11/B sınıfı ve 12/B sınıfı öğrencilerinden oluşan 30 kişilik öğrenci gurubumuz ile Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümüne Teknik Gezi düzenledik. Gezi gurubumuza Okul müdür yardımcımız Bilal ERTUĞRUL, Bilişim Teknolojileri Alanı Atölye Şefi Salih GÜZEL ve Rehber Öğretmenimiz Güngör GÜMÜŞAY eşlik etti. 

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fak. Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünde Yard. Doç. Dr. Emine ŞENDURUR bölüm tanıtımını yaptı. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberAHMET ÜSTÜN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Sonraki haberSATILIK 4 KATLI APARTMAN
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581