Gazilerden Kaymakam  Kudret Kurnaz’a Ziyaret

0

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Amasya şube başkanı Ahmet Ünverdi ve Başkan yardımcısı Hamit Tokmak ilçemiz Kaymakamı Kudret Kurnaz’ı makamında ziyaret etti.

Desteklerinden dolayı Kaymakam  Kurnaz’a  teşekkür eden Ünverdi;

“Taşova ilçemizde Kıbrıs ve Kore gazileri olmak üzere çok sayıda gazimiz bulunmakta. Resmi törenlere katılan gazi arkadaşlarımızın bir kısmı tören elbisesini giydiğini  bir kısmının da giymediğini tespit ettik. Dernek olarak ilçe Kaymakamımız Kudret Kurnaz ile görüşerek ilçe genelinde bulunan tüm gazilerimize tören elbisesi temin edilerek kendilerine verilmesi ve resmi törenlere gazilik elbisesi ile katılmalarını sağlamak istediğimizi ilettik. Kendileri bu düşüncemizi desteklediğini ve en kısa zamanda tüm gazilerimize tören elbiselerinin ulaştırılacağını söyledi. Gazilerimizin her meselesiyle yakından ilgileniyor. Bugün kendisini ziyaret edip teşekkür etmek istedik. Gazilerimiz adına kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Gazilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Kaymakam Kurnaz

“Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize de sağlıklı yaşam diliyorum. Tüm Şehitlerimizi, Gazilerimizi ve ailelerini her zaman saygıyla anıyoruz. Sizin sadece belirli günlerde değil her zaman hatırlanmanız gerekiyor. Çünkü bizler bu topraklarda yaşıyorsak bunu Aziz Şehitlerimize ve siz Kahraman Gazilerimiz borçluyuz. Bizler sizlerle birer aileyiz. Sizleri görmekten her zaman mutlu oluyoruz” dedi.

Yorum Ekle