Atatürk Ortaokulu Şampiyon Oldu

0

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile öğretmenler arası voleybol turnuvası final maçı ile  sona erdi.

İlçe spor salonunda on iki takımın katılımı ile düzenlenen voleybol turnuvasında  Atatürk Ortaokulu  birinci  Çaydibi Şehit Lütfi Aras ilkokulu  ise ikinci oldu.

Amaçlarının öğretmenler arası birlik,beraberlik  ve kaynaşmayı sağlamak olduğunu belirten Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer

“Taşova’da görev alan öğretmenler arasındaki iletişimin dostluk ve kaynaşmaya dönüşmesi, sporun daha geniş kitlelere yayılması, spora ilginin artırılması, sporun her yaştaki insanların beden ve ruh sağlığını geliştirmesi, okullar arasındaki iletişimin güçlenmesi amacıyla Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası düzenlendik. Düzenlenen turnuvada mücadele eden tüm öğretmenleri ve görevlileri tebrik ediyor, öğretmenler günlerini kutluyorum” dedi.

Final maçını Kaymakam Okan Yenidünya,Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer,Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Dayıbaş,öğretmen ve öğrenciler izledi.

 

 

 

 

Yorum Ekle