Amasya İtimat

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINA ERKEN VEDA..

Haber: Ali Özkan Spor05Amasya

Amasyaspor Futbol Kulübü Ziraat Türkiye Kupası 1. turunda 27 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 14.00’de oynadığı karşılaşmada Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş’ye 2-0 yenilerek Ziraat Türkiye Kupasına veda etti.

Ziraat Türkiye Kupası 1 .turunda Sivas’ta Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde
Dört Eylül Futbol A.Ş. ile karşılaşan Amasyaspor karşılaşmaya yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktı. Karşılaşmanın 11.dakikasında ev sahibi Dört Eylül Futbol A.Ş 1-0 öne geçti bu golden sonra oyunda dengeyi kurmaya çalışan Amasyaspor   ileri uç oyuncuları gollük pozisyonlarda bir türlü yararlanmayınca ilk yarı ev sahibi Dört Eylül Futbol A.Ş’nin üstünlüğüyle tamamlandı.

Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş Amasyaspor  maçının ikinci yarısı ortada geçmede sahada baskın taraf Amasyaspor gözüktü ikinci yarıda da bir çok gol pozisyonundan yararlanamayan Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmanın 90.dakikasın karesinde ikinci golü gördü ve bu golle  karşılaşma 2-0 ev sahibi Dört Eylül Futbol A.Ş takımının üstünlüğüyle biterken, Amasyaspor Ziraat Türkiye Kupasına veda etti.

Dört Eylül Futbol A.Ş Amasyaspor Futbol Kulübü Ziraat Türkiye Kupası 1.Eleme turu karşılaşmasını Amasya’da gelen çok az taraftarda takip ederken ev sahibi Dört Eylül Futbol A.Ş taraftarının tribünlerde olmayışı dikkatimizden kaçmadı.

Yorum Ekle