Yerli Oyun Zula Online İndir

İnsanların yaşamında kendilerini mutlu edecek, eğlendirecek şeyleri de yapması gerekiyor. Sağlıklı bir birey olabilmeleri için. İşte bu noktada da farklı farklı hobiler insanların yaşamında eğlencenin bir parçası. Oyun da bunlardan bir tanesi. Son yılların en çok tercih edilen dünya genelindeki oyunlardan bir tanesi ise Zula Online.

Bu oyun bilmeyenler açısından nedir sorusunun yanıtını vermek gerekir ise MadByte Games firmasının geliştirmiş olduğu , Lokum Games aracılığı ile dağıtımı yapılan , MMOFPS tarzında olan ilk ve tek Türk yapımı olan bir oyundur. Popüler dizi çukur’dan esinlenerek bu sezon Zula Çukur olarak yeni etkinlikler düzenlenmekte.  Zula ismi ile ilk çıkan oyun bir video oyunudur. Bugün ise adından da anlaşılabileceği üzere Zula Online olarak farklı platformda oynanmaktadır.

Ülkemizden sonra dünyada ilk oynandığı ülke ise Brezilya olmuştur. Bu oyun bir savaş ve silah oyunudur. Kendi içinde stratejileri olan bir mimarisi vardır.
Oyunun online olarak oynanması demek, dünyanın farklı yerlerinden farklı insanlar ile interaktif olarak internet üzerinden oynanması demektir ki bu da oyunun uygulamasının cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi bir elektronik cihaza ücretsiz olarak indirilmesi mümkün olur.

Oyunu indirmek için öncelikle yetkili sitesine üye olunması gerekir. Üye olunduktan sonra uygulama indirilir. Kişi dilediği zaman dilediği ortamda oynar. Bu oyunda kimi zaman benzer diğer oyunlarda olduğu dünya çapında turnuvalar düzenlenmektedir. Oldukça popüler ve oynaması keyifli bir oyun türüdür. indirshop.com‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.indirshop.com/zula-online-oyna/

Yorum Ekle