Yeni Taşova Gazetesi Tarih:14 Mart 2003 Cuma Sayı:1873

Yeni Taşova Gazetesi Tarih:14 Mart 2003 Cuma Sayı:1873

 

Taşovaspor Şampiyon

Playofftaki ikinci maçını 9 Mart 2003 Pazar günü Suluova’da Köy Hizmetleri ile oynadı ve rakibini Kadir’in 25. dakikada attığı gol ile 1-0 kazandı ve puanını 4’e çıkardı.

12 Mart çarşamba günü Amasya’da Suluova Şekerspor ile final maçına çıkan Taşovaspor maça çok hızlı başladı. 10. ve 16. dakikalarda kaptan Mutlu ile 2-0 öne geçti. Takımın bir diğer golcüsü Kadir’in 23. dakikada attığı gol ile ilk yarı 3-0 Taşovaspor’un üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıda üstünlüğünü devam ettiren Taşovaspor 70. dakikada Kadir’in golü ile skoru 4-0 yaptı. 71. dakikada Cevat üstünlük sayısını 5’e çıkardı. 74. dakikada Kadir bir gol daha atarak durumu 6-0 yaptı. 86. dakikada ise Akif Gündüz maçın skorunu tayin etti.

7-0

Bu sonuçla Taşovaspor 5 kez Amasya İl Şampiyonu olmayı başarmış oldu.

Devlet Hastanesi Özel Oda çalışmaları sürüyor

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında faaliyete geçen Devlet Hastanesi Özel Oda çalışmaları sürüyor.

Kaymakam Mustafa Çit başkanlığında yapılan toplantı sonucu oluşturulan komite üyeleri Gümüşhacıköy ve Merzifon Devlet Hastanelerini ziyaret ederek aynı tür kampanyalar neticesindeki çalışmaları yerinde incelendi.

Komite üyeleri; gerekli fiyat araştırmalarını İstanbul, Ankara, İzmit’teki firmalardan teklif alarak değerlendirdi ve konu ile ilgili kararlar aldı.

Buna göre; maliyetin toplamı bir bütün olarak hesap edilecek. Toplam maliyetin katılanların hisse sayısına bölümünden çıkan tutar, bir katılımcının ödeyeceği miktar olarak belirlenecek. Oluşturulan özel odalara yazılacak isimleri noter aracılığıyla çekilecek kuraya göre belirlenecek.

Özel oda için bir kişinin ödeyeceği miktar 2 milyar 500 milyon lira olarak belirlendi

İlçemizde 4. diş hekimliği muayenehanesi hizmete girdi.

Aytaç Caddesi’ndeki Vergi Dairesi karşısında 2. katında Diş Hekimi Adem Yılmaz tarafından açılan muayenehanenin ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Bu sayfadaki tüm haberler Yeni Taşova Gazetesi‘nden aynen alınmıştır.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.