Video: İlköğretim Haftası: Atatürk İlköğretim Okulundaki Program

İLKÖĞRETİM HAFTASI (14-18 Eylül 2009)

Video Bölüm 1
Video Bölüm 2

Ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de İlköğretim Haftası Kutlamaları çeşitli program ve etkinliklerle devam ediyor. İlk program Atatürk anıtı önünde daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY’un Atatürk anıtına İlköğretim Haftası çelengini sunmasıyla başladı. Daha sonra İlçemiz Atatürk İlköğretim Okulu Müdürlüğünce hazırlanan İlköğretim Haftası Programı anılan okul salonunda yapıldı.

İlçemiz Atatürk İlköğretim Okulunda sunumu yapılan İlköğretim Haftası kutlama programında Okul Müdürü Salih Zeki GÜLTEKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY ve Suluova Kaymakamı ve Taşova Kaymakam Vekili Osman Aslan CANBABA günün anlamı ve önemine ilişkin birer konuşma yaptılar. Günün anlamına ilişkin öğrenci konuşması, öğrencilerin şiir ve müzik sunumları ve kolbastı gösterisinin ardından buradaki program sona erdi.

İlköğretim Haftası kutlamalarına hafta boyunca tüm ilköğretim okullarımızda devam edilecektir. 2009-2010 eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olması temennisiyle tüm öğretmen ve öğrencilerimizin İlköğretim Haftasını kutluyoruz.

Resimler

Kamera ve Fotoğraf Makinelerinin tarih ayarları yanlıştır.
Hazırlayan: Ahmet ÖZKAN

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.