Amasya İtimat

Veinze Çorap

Çorap hemen hemen herkesin her gün kullandığı bir giyim ürünüdür. Genellikle çorap alırken diğer kıyafetler kadar özen gösterilmez.

Bugün size sadece çorap üretimine yoğunlaşmış bir markadan bahsedeceğiz. Veinze markası ile üretim yapan ve İngilizce olarak çorap anlamına gelen Socks kelimesini marka adında kullanılan Veinze Socks markası.

Uzun yıllardır üretim yapan bu marka kurumsal olarak Veinze Socks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin patentli markası olup ülkemizde üretim yapmaktadır.

Tasarımların hazırlanması ise İngiltere’de, Londra’da gerçekleştiriliyor. Tasarımlarında özgünlüğe dikkat eden Veinze Socks internet üzerinden sipariş verilebilen bir siteye de sahip. https://www.veinze.com/ adresinde hizmet veren internet sitesinden online alışveriş yapılabiliyor.

Çorapları en kaliteli ipliklerden ürettiğini belirten Veinze Socks üretimin bir çok aşamasında bir çok kalite standardını gözeterek üretim yapıyor. Üretim aşamalarında kaliteyi korumak adına tekstil sektöründe önemli bir denetleme standartı olan OEKO-TEX standartları tarafından denetleniyor.

Bir çok kişi çorap alımı gerçekleştirirken çok dikkat etmeden bu ihtiyacını gideriyor. Kaliteye ve tasarıma önem vermeden seçim yaparak çorap alıyoruz. Halbuki çorap ne kadar küçük bir tekstil ürünü olmuş olsa da bir çok açıdan önemli bir giysi. Kaliteli ipliklerle yapılmış çorabın verdiği rahatlığı fark eden bir çok tüketici çorapta da kalite aramaya başlıyor.

Renk ve tasarım olarak da kıyafetlerinizle uyumlu veya kendi kişiliğinizi yansıtan tercihler yapmak açısından çorap gerçekten çok önemli bir giysi. Kadınlar her zamanki gibi erkeklere oranlara bu konuda çok daha dikkatli alışveriş yapıyorlar.

Veinze Socks çorap alışverişi için sizin için bir fırsat niteliğinde. Çünkü sadece bu konuya eğilen bir marka olduğundan her konuda özen gösteriliyor. Üstelik web sitelerinden doğrudan alışveriş yapılabilme imkanını sunmaları arada aracıların olmadan bu ürünlere sahip olabileceğiniz için gayet uygun fiyata geliyor.

Çeşitli indirim ve kampanyaların yer aldığı internet sitelerinde 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemeden alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

Tamamen çorap üretimine odaklandıkları için yüksek kalitede ürünler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini en öncelikli konuları haline getirmelerinden dolayı Veinze Socks markaları çorap giymeniz durumunda başka marka çorap giymek istemeyeceğinizi vurguluyorlar.

Aldığınız ürünleri beğenmemeniz durumunda 15 gün içerisinde geri iade alabileceğinizi de belirttikleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.veinze.com/

Yorum Ekle