VALİ VAROL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Dr. Osman Varol, 6 Mart 2020 Cuma günü Taşova ilçemizde gerçekleştirilen muhtarlar toplantısında bir araya geldiği köy ve mahalle muhtarlarının ihtiyaçları ile sorunlarını dinledi.

Bütün taleplerin karşılanması ve sorunların çözümünün sağlanması için var güçle çalışıldığına değinen Vali Varol, “Yapacağımız yatırımların ve çalışmaların planlamalarını yapıyoruz. Nihai amacımız vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve sorunlarına çare olabilmektir” dedi.

İlçelerimizde düzenlenen muhtarlar toplantılarıyla sorunların tespiti ve çözümüne gidilmesi anlamında oldukça verimli sonuçlar elde edildiğine değinen Vali Varol, muhtarlara kapılarının her zaman açık olduğunu vurguladı.

Toplantıya katılan muhtarların büyük bölümünün söz alarak sorunlarını dile getirdiği toplantıda özellikle sulama ile ilgili konular gündeme geldi.

Toplantıya, Vali Varol’un yanısıra Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Amasya’daki yatırımcı daire amirleri ve görevliler katıldı.

 

Yorum Ekle