İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI İLK TOPLANTISINI YAPTI

İYİ Parti Taşova ilçe Teşkilatı Başkanı Ali Taş, yeni yönetim kurulu ile ilk tanışma toplantısını Parti Binasında geçekleştirdi.

6 Mart 2020 Cuma günü saat 16.00‘da parti binasında  toplanan yeni yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Başkan Ali Taş açılış sözlerine  şehitlerimizi rahmetle  yad ederek başladı. Genel Başkan Meral Akşener’in selamlarını ileterek konuşmasını sürdüren Taş, İYİ Parti İlçe kongremizi tamamladık. İlçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Bizi bu göreve layık gören, başta Sayın Genel Başkanım olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum. İnşallah siz çok değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber başarılı çalışmalar yapacağız. Rabb’im yar ve yardımcımız olsun dileğinde bulundu.

Yönetimdeki arkadaşları tanıtan Taş; görevi devreden İlçe Başkanı Başkanı Salih Aşçı’ya  yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. ”İYİ Parti Genel Merkezinin ülke genelinde aldığı kararlar doğrultusunda ilçe yönetimini oluşturduk. Bu kutlu mücadelemizi hep  beraber sürdüreceğiz. Yeni yönetimde siyasi tecrübelerinden  son derece faydalanacağımız  arkadaşlarımız aramızda yer aldılar. Bu yönetim kadrosu özlenen ve herkesi kucaklayacak bir kadrodur. Genel Başkanımız Meral Akşener öncülüğünde, İyi Parti’yi iktidara taşıma hedefindeyiz. Ülkemizin geçirmekte olduğu bu zor günlerden Türk milleti olarak yine hep beraber çıkacağız. Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatmak, barış, huzur ve refah sağlamak için bir umut olacağız. Türkiye İYİ olacak, Taşova İYİ olacak” dedi.

İYİ Parti  İlçe  yönetim kurulu  görev dağılımı  yapıldı. Dilek ve temenniler ile toplantı sona erdi.

Yorum Ekle