Uzakdoğu Tatil Adası Phuket Turları

Phuket, Tayland’ın tamamındaki en popüler adalardan biridir ve en büyük olanıdır. Bölge, günümüzde dünyanın en güzel plajlarından bazılarının yanı sıra gün boyu meşgul edecek inanılmaz bir etkinlik barındıran dünya çapında ziyaretçiler için bir cennettir. Phuket güneş battığında, artık partinin zamanı geldiğini ve Patong’un eğlenceli gece hayatının çeşitliliği nedeniyle Asya’nın parti başkentlerinden biri olarak kabul edildilmiştir. İster parti ister kültürel deneyimleri olsun, Phuket balayı turları hepsini kapsar. Etkileyici adanın çevresindeki ulusal parkları, balıkçı köylerini ve tekne turlarını keşfederek bölgenin zengin kültürünü keşfedebilirsiniz. Güneş, deniz ve kum tatilleri için Phuket’ en iyisidir.

İstediğiniz her şeyi yapma özgürlüğü, Phuket’in çekiminin bir parçasıdır; beyaz su raftingi, sörf ve daha birçok su sporu, parmaklarınızın ucunda. Gerçekten rahatlamak isteyenler için mükemmel olan Phuket’teki iç barışınızı bulabilirsiniz.

Phuket’te bir balayı, romantik bir varış noktası için mükemmel bir seçimdir. Ada yaşıyor ve samimiyetle nefes alıyor ve harika tepenin ve günbatımı manzaralı, ödüllü birkaç batı kıyısında yer alan restoranlar da dahil olmak üzere çiftler için ideal birçok Phuket Otelleri  vardır. Phuket romantik yolculukları sevenler için bir başka favoridir.

Yorum Ekle