ULUKÖYLÜLER GECESİ DÜZENLENDİ

                 ULUKÖYLÜLER  GECESİ  DÜZENLENDİ

 

 

       23 Kasım 2012 Cuma günü akşamı  Uluköy Belediyesi ,Taşova Düğün salonunda Uluköylüler dayanışma gecesi düzenlendi.

  Uluköy Belediyesi tarafından organize edilen geceye, İşadamı Mehmet Sarı,Erbaa Devlet Hastanesi Başhekimi Op.DR. H.Evren Eren,Ballıdere Kasabası Dernek Başkanı Özlem H. Çıra,Taşovalılar Dernek Başkanı İbrahim Kurt,Taşova Mobilyanın Sahibi İşadamı Hüseyin Taşova ve Uluköy halkı katıldı.

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın sunum konuşmasını Belediye Başkanı Ali Genç yaptı. Uluköy Belediyesi’nin kapanmaması için yapılan çalışmaları dile getirdi.Genç, “ Uluköylü olarak belediyemize sahip çıkmak asli görevimizdir.Belediyemizin kapanmaması için  turizm beldesi olarak münacatımızı  yaparak ödenek istedik bu talebimiz  kabul edildi.Bize maddi destek verildi. Bu bizim elimizde bir belgedir bu belge ile gerekli yerlere başvuracağız,sizlerde üzerinize düşen görevi yerine getirin kayıtlarınızı aldırın ”dedi.

      Uluköylüler  dayanışma gecesinde ,İşadamı Mehmet Sarı yaptığı konuşmasında;”İki muhalefet parti mecliste Büyük şehir Belediye yasasına karşı çıkıyorlar  ama belde belediyelerinin kapanması ile ilgili olarak sesleri çıkmıyor. Bakın şurada hiçbir siyasi parti temsilcisi yok, seçimlerde buralara gelmeyecekler  herhalde, ben Mehmet Sarı olarak üzerime düşün her görevi yapmaya hazırım ,sizlerde  en kısa sürede kayıtlarını alın belediyemize sahip çıkalım “ dedi.

      Saat 19.00 da başlayan  Uluköylüler gecesini Erbaa Özlen FM  radyosu canlı olarak yayınladı.Samsun AKS  TV Sanatçısı Osman  Öztekin’in  sahne aldığı program çarşamba günü Samsun AKS TV  yayınlanacak.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.