Amasya İtimat

ULUKÖY ÖĞRETMENLERİNE GEZİ MOLASI

 

Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlk ve ortaokulu öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile İstanbul gezisi etkinliğine katıldılar.

23-24 Kasım günleri arası  15 öğretmen ve idarecilerinin katıldığı gezide tarihi yerler gezildi. Yapılan gezi ile öğretmen motivasyonunun attırıldı. Okul Müdürü Erol Gökçe yaptığı açıklamada ,Gezimizde; Amasya Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, Nusret Gökçe, Bilal Sarı, Cafer Aktaş ve Uluköylüler Derneğinin desteğiyle çok güzel zaman geçirdik. Sultanahmet Camii, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Çamlıca Tepesi ve bir çok tarihi mekanlar ziyaret edildi. Gezide Uluköy Derneği Başkan ve üyeleri, öğretmenlerimiz ile buluştu. Öğretmenler ile hasbihal eden dernek yöneticilerimiz köy hakkında bilgi alışverişi yaparak öğretmenlerimiz ile birlikte yemek yediler.” dedi.

Okul Müdürü Erol Gökçe, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle öğretmenlerimizin anlamlı gününü kutlarken, ”Yaptığımız gezi, öğretmen arkadaşlarımızın moral ve motivasyonunu artırdı. Okulda bu yıl icin yapacağımız bir çok güzel çalışmanın ön hazırlığı oldu. Gezide bizlere destek olup, yalnız bırakmayan tüm gönül dostlarına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle