TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU BAŞKANI TAŞOVA’YA GELDİ


 Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüpoğlu, “Federasyon olarak liglerde mücadele eden tüm takımlarımıza her türlü desteği vereceğiz” dedi.

        Federasyonu Başkanı Bilal Eyüpoğlu, “Federasyon olarak liglerde mücadele eden tüm takımlarımıza her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Bazı incelemelerde bulunmak üzere Taşova ilçesinde Kaymakam İbrahim Halil Şivgan’ı makamında ziyaret etti.

 Eyüboğlu  Taşova’da hentbol adına yeni bir hırs ve yeni bir heyecan oluştuğunu belirterek, “Umut ediyoruz ki burada güzel şeyler olacak. Erkekler 1. Liginde mücadele eden Taşova YİBO Spor, yeni bir takım olmasına rağmen beklenenin üzerinde bir gelişim sergilemektedir. Federasyon olarak liglerde mücadele eden tüm takımlarımıza her türlü desteği vereceğiz. Grup maçlarının bir bölümünü burada oynatmak amacındayız. Çünki daha önce yapılan organizasyonlardan memnunuz. Hentbola destek veren herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan ise Eyüboğlu’nu Taşova‘da görmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Erkekler 1. Liginde mücadele eden YİBO Spor’a elimizden gelen tüm desteğimizi sürdüreceğiz hem bu sayede ilçemizin tanıtımını yapıp hem de gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Ekle