GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ PROGRAMI İPTAL ETTİ.

 


 


 GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ PROGRAMI İPTAL ETTİ.


 


      Gençlik Spor  İl Müdürlüğü  öğrenciler için hazırladıkları  “Unutulmuş Yöresel Halk Oyunları ”  programını Taşova Belediyesi Düğün Salonu’na  izlemeyen gelen 10 okulun öğrencilerinden ve yöneticilerden  özür dileyerek programın  iptal edildiğini telefonla açıkladı.


      Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün , daha önceden planlanmış olan etkinliklerden “ Unutulmuş Yöresel Halk Oyunları ”  adlı çocuk programının    okul öğrencilerine gösterilmesi için İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne duyuruldu..9 Aralık 2011 Cuma günü Taşova Belediye düğün salonuna yağmur ve yağış altında gelen 10 okulun öğrencisi   saat 11.00’e  kadar bekletildi.. Velilerin de ilgisini çeken kalabalık öğrenci topluluğu  salonda uzun süre programın başlamasını bekledi.Gençlik Spor İl Müdürlüğünden programın sunucuları  bir türlü gelmedi. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ,Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile iletişimde  programın iptal edildiği   belirtilerek,  özür dilenen bir telefonla  10 okulun öğrencileri  neye geldiklerini anlayamadan geldiği gibi geri gitti.


       Eğitim- Öğretimle ilgili çalışma planlarının önceden yapılmasına rağmen ,yapılacak etkinliklerden vazgeçilmesi,telefonla kusura  bakmayın ilerdeki günlerde yaparız gibi mazeretlerle eğitim-öğretimi engellenen  geleceğimiz olan bu çocuklara yazık değil mi?     

Yorum Ekle