Amasya İtimat

DİYARDAN DİYARA PROĞRAMININ KONUĞU HÜSEYİN TAŞOVA

Medya tv de bu akşam Cumali ATİLLA nın hazırlayıp dunduğu, Diyardan diyara proğramının  konuğu,Taşova Esnaflarından,Hüseyin Taşova
Karsavul köyü sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğinin düzenlediği,7.ci Karsavul Köyü yayla şenliğine katılarak karsavulluları yalnız bırakmayan ve Karsavul yayla şenliği ağası seçilen

Taşova esnaflarından,Hüseyin Taşova’bu akşam saat 22.00 de Medya tv de başlıyacak olan, Cumali Atila’nın hzırlayıp sunduğu,Diyardan Dyara proğramına konuk oluyor..

O Karsavul köyü halkının yanında olarak,7.ci Karsavul köyü yayla şenliğinin ağası seçilen TAŞOVA bu ünvanın  aynı zamanda Karsavul köyünden evli olan oğlu Ömer TAŞOVA’ya  yakışacağını söyleyerek ağalık unvanını oğlu Ömer TAŞOVA’ya vermişti.

 

Bu mütevazı insan bu davranışıyla yayla şenliğimizde Karsavulluların ve Karsavul köyü dernek yönetimininde takdirini kazanmıştır..

 

Karsavullular ve Karsavul dernek yönetimi olarak, bizlerde bu yüreği güzel insanın her zaman yanında olacağımızı belirtiyor, kendisine saygılar sunuyoruz.

Haber:Sami ASLAN

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.