Amasya İtimat

TAŞOVADA TOKİ KAYITLARI 3 ARALIKTA SON

     TAŞOVA’DA TOKİ KAYITLARI 3 ARALIKTA SON  
 
 
 
         İlçemizde yapılacak olan Toplu Konutlarla ilgili TOKİ  ile yapılan görüşmelerde  Taşova’ya yapılacak olan evler için 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren kayıtlar yapılmaya başlanmıştır.
        Doğu mahallesi Boğadamı mevkiinde bulunan alan TOKİ’ye tahsis edilmiş olup bu  alanda 96 adet  2+1 (87 m2 ) lik konutlar inşa edilecektir.2+1 için ihaleden önceki tahmini satış fiyatı 83.600 TL (180 ay  taksitli) olarak TOKİ tarafından belirlenmiştir.Başvuru bedeli ise  6.000 tl  olacaktır.
         Doğu mahallesindeki konut kayıtları için başvuru tarihleri 3 Eylül 2010-3 Arlık 2010 olarak belirlenmiştir.Kayıtlar için Başvuru bedelleri Ziraat Bankası Taşova Şubesinde bulunan TOKİ hesabına yatırılarak dekontun bir nüshası Taşova Belediyesi imar ve Şehircilik Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.
         Ayrıca söz konusu konutların yapılabilmesi için  TOKİ tarafından yeterli talep miktarında başvuru olması şartı getirilmiştir.Başvuranların konut sayısından fazla olması durumunda ise hak sahipleri noter huzurunda kura belirlenecektir.
       


                     CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.