TAŞOVA YİBO’DA HEDEF ANTALYA’DAN MUTLU DÖNMEK (ÖZEL DAVET)

Taşova Yibo’da Hedef Antalya’dan Mutlu Dönmek

Hentbol erkekler süper liginde oynadığı ilk iki maçı kazanarak lige iyi bir başlangıç yapan Taşova Yibo Antalya deplasmanından mutlu dönmek istiyor.

Taşova Yibo antrenörü Hakan Günal “Geçtiğimiz hafta sonu çok zorlu bir maç oynadık.Bu maçta zaman zaman  kötü oynadık ve geriye düştüğümüz zamanlar da oldu bu zor zamanları taraftarımızın büyük desteği ile atlattık ve kendi sahamızda oynadığımız 2. maçı da galibiyetle kapattık.

Kurban Bayramı dolayı ile hafta sonu oynamamız Antalya spor maçını 2 Ekim 2014 Perşembe günü deplasmanda oynayacağız.Kısa sürede yaptığımız çalışmalarımız iyi sonuç almak üzerine inşallah istediğimiz sonucu alırız.

Şimdiden tüm İslam Aleminin  Amasya’lı ,Taşova’lı ve hentbol camiasının Kurban Bayramını Kutluyorum” dedi.

Antalya ve ilçelerinde oturan Ziya Alaca hocam, Mustafa Erol hocam, Muzaffer Sayın, Kasım Yılmaz ve Ahmet Özden ağabeylerim, Halis Dincel, Beytullah Binici ve Zülkar Önder arkadaşlarım, Bülent Yılmaz ve Alper Eken kardeşim, Kozluca, Çakırsu, Kızgüldüren, Hacıbey ve diğer köylerimizden tüm Taşova sevdalılarını 2 Ekim 2014 Perşembe günü Akdeniz Üniversitesi Spor salonunda saat 13. 00’de başlayacak hentbol süper lig maçına bekliyoruz.                                                          Ahmet Günaydın

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKURBAN KESERKEN ÇEVREMİZE DİKKAT EDELİM
Sonraki haberMURAT BOL’U KAYBETTİK
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.